Afyon Asma Tavan

Bir Gerdirme Tavan, iki temel bileşenden oluşan bir asma tavan sistemidir - çevre izi ve yola uzanan ve klipslenen hafif kumaş membran. Tavanlara ek olarak, sistem duvar kaplamaları, ışık difüzörleri, yüzer paneller, sergiler ve yaratıcı şekiller için kullanılabilir.

Afyon Asma Tavan

Afyon Asma Tavan, tescilli bir arka plan desteğinin kullanılmasıyla her türlü ışık fikstürünün, menfezlerin ve sabitleme noktalarının birleştirilmesine izin verir. Afyon Asma Tavan Işık difüzyonu, arka aydınlatma ve ön veya arkadan projeksiyon için membranı kullanarak temiz ve serin veya yüksek ve renkli aydınlatma efektleri ve özellikleri oluşturmak için harika bir fırsat sunan yarı saydam ürün yelpazemiz de dahil olmak üzere birçok farklı renk ve kaplama sunuyoruz. Malzeme sadece 0.2mm kalınlığında, son derece hafif ve yaklaşık% 75 ışık iletimi sunuyor.

 

Afyon Germe Tavan

Afyon Asma Tavan Tabaka malzemesi önceden işlenmiş, su geçirmezdir ve hiçbir aşındırıcı buharın tavandan yukarıdaki boşluğa ve çelik yapıya geçmemesini sağlayan bir buhar bariyeri sağlayacaktır. Afyon Asma Tavan bunu akılda tutarak, Gerdirme Tavan sistemi havuz ortamına ideal olarak uygundur ve çok çeşitli renkler ve yüzeyler, artan ışık yansıması, gelişmiş akustik, bakım gerektirmeyen ve% 100 geri dönüştürülebilir ürün, yaratıcı kaynaklarınıza katkıda bulunur ve hayal gücünüzü davet etmenizi sağlar her tasarımın içine.


Germe Tavanlar, ev, ofis, ticari / özel havuz, bar ve restoran, sergiler, perakende ve eğlence ve daha birçok yaşamın her yönüne uzanabilir.

 

Neler Yaparız ?

  • Afyon Asma Tavan Yapan Firmalar
  • Afyon Asma Tavan İmalatı
  • Afyon Asma Tavan Şirketleri

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun

Kaydol