Afyon Balkon Korkuluğu İmalatı

Afyon balkon korkuluğu imalatı ve Afyon balkon korkuluğu imalatı firmaları, sürgülü cam balkon sistemleri üreterek sizlere hizmet vermekteyiz.

Afyon balkon korkuluğu imalatı

Isı yalıtımlı alüminyum pencere sistemi; oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Isı yalıtımı sağlamak için iç ve dış alüminyum profillerin bir yalıtım profiliyle birleştirilmesiyle oluşturulan bir alüminyum doğrama sistemidir. Isı yalıtımlı alüminyum pencere, estetik ve teknik zevklerinizi bir araya getirir. Geniş uygulama yelpazesi ile ısı yalıtımlı alüminyum pencereler ekonomik doğrama sistemleridir. Pencere sisteminde zengin aksesuarlara ve açma tekniklerine sahiptir. Normal açma kanadı, çift eksenli, gizli menteşeli çift eksenli, kayar, kıç aynalı, katlanır, pivot, dışa açılma sistemleri kullanılmaktadır.

Afyon alüminyum doğrama

Isı iletkenlik katsayısı yüksek bir malzemedir. Poliamid, ısı transfer katsayısı son derece düşük, mukavemeti ve sertliği çok yüksek olan bir malzemedir.


Alüminyum doğrama sistemi

Sınırsız alüminyum şekillendirme ve tasarım imkanı ile çok karmaşık yalıtım detaylarının ekonomik çözümünü sunar. Alüminyum profillerin yüzeyi eloksallıdır. İsteğe bağlı elektrostatik boya kullanılarak renk arttırılabilir.

 

Alüminyum sürgülü doğrama 

Alüminyum sürgülü doğrama sistemi; Maksimum konfor ve yerden tasarruf etmek için iç ve dış sınırları görünmez yapan bir sistemdir. Sürgülü doğrama ve katlanır kapılar kullanışlı harika bir çözüm sunar. Geniş cam alanlar oluşturarak, alanın kullanımı üzerinde minimum etki ile daha doğal ışığın alana girmesine izin verir. Kayar doğrama sistemi, duvarda kaybolabilen tek raylı sistemlerden büyük açık alanlar oluşturan 4 raylı çözümlere ve geniş boşluklar oluşturan katlama sistemlerine kadar çok çeşitli manuel ve otomatik açılma olanakları sunar.

 

Ray sürme sistemi

Tek raylı sistem hareketli bir parçayı sabit camlı bir elemanla birleştirir. Sırlı eleman doğrudan dış kasa profiline bağlandığından, doğrusal ve zarif bir görünüm yaratır. İki raylı sistem, iki cam pencerenin aynı görünümünü birleştirerek estetik bir sürgülü kapı oluşturur.


Katlanır sistem
Alüminyum katlama sistemi; mümkün olan en açık alanı oluşturur. Bu sistemde, sırlı elemanlar bir ray kullanılarak bir duvarın içine veya dışına katlanır. Ayrıca ekstra sızdırmazlık ve kilitleme özellikleri sunar. Alüminyum katlama sistemi, maksimum konfor için tam otomatik açma sağlar.

 

Alüminyum kış bahçesi sistemi 

Alüminyum kış bahçesi sistemi; Pencereler, kapılar ve sürgülü veya katlanır kapılarla entegre edilebilir. Alanın değerini artırır. Kış bahçesi sistemi kapalı teraslar için kullanılabilir. Yağmur ve rüzgara karşı koruma sağlar ve açık alanlardan daha fazla fayda sağlar. Düşük bakım, dayanıklılık ve geniş renk, toz boya ve eloksal seçenekleri gibi özellikleri ile ideal yaşam alanının tüm gereksinimlerini karşılar.


Kış bahçesi çatı sistemi

Kış bahçesinin tasarımına bağlı olarak, çatının yapısı ihtiyaçlarınıza mükemmel şekilde uyacak şekilde yapılabilir. Isı gereksinimleri üçlü bir cam sistemi ile ortadan kaldırılmıştır. Konfor sağlar. Sadece üçlü camın ağırlığını taşımakla kalmaz, aynı zamanda kar yükünün ağırlığına göre kirişler de sunar.


Kış bahçesi cephe sistemi

Tamamen şeffaf ve erişilebilir bir sürüş sistemi, kış bahçesi cephesinin inşasında bahçeyi kesintisiz hale getirir. Minimum görünür profil yüzeyine sahip olmasına rağmen, sistemin yüksek direnci büyük cam panelin taşınmasına izin verir. Bu özelliklerle, sistemin yüksek enerji performansı ve minimal görünümü en iyi çözümü sunar.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun

Kaydol