Açıkgözoğlu

Firmamız,soğuk bir malzeme olarak bilinen demiri sıcak mekanlar için oluşturulacak kalite,estetik ve güzelliği bir arada yaşatmak amacıyla kurulmuştur.
Açıkgözoğlu ,ilkeleri doğrultusunda globalleşen dünyada gelişen teknolojiyi takip edip,müşterilerine en kaliteli hizmeti sunarak sektöründe lider olma amacındadır.
Açıkgözoğlu, müşterilerine en kaliteli malı verebilmek için imalatı başından sonuna
kadar  kontrol altında tutmaktadır.İmalatta kullanılacak malzemeler sertifikalı olarak alınır,
imalat sırasında gerekli kontroller uzman personel tarafından düzenli olarak yapılır.Malzeme teslim bütün kalite kontrol standartları onaylandıktan sonra yapılır.
Zamanında teslimat veya montaj Açıkgözoğlu için önemli ilkelerden biridir.
İmalatla ilgili her konuda müşteriyi yönlendirmek,bilgilendirmek ,çözüm üretmek Açıkgözoğlu müşteri odaklı çalışma ilkesinin bir göstergesidir.Belli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz’’Müşteri İlişkileri Değerlendirme Anketi’’ ile müşteri memnuniyeti ölçümü ve değerlendirmesi yapılarak,ileriye dönük kalite planlamalarımızı gerçekleştiririz.
Açıkgözoğlu ,hataları meydana gelmeden önce önlemek için gerekli çalışmalara önem vermektedir.Ayrıca Açıkgözoğlu için kaliteli üretim kadar personelinin sağlığı,güvenliği ve eğitimi de büyük önem taşımaktadır.Bunun için gerekli önlemleri almakta ve personeline belli aralıklarla eğitim vererek onları daha bilinçli ve güvenli çalışmalarını sağlamaktır.

 

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun

Kaydol